Περιφερειακές Εκλογές 7 Νοεμβρίου 2010  

– ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ –  

ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
383
ΣΥΝΟΛΟ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
529
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΑΚΥΡΑ ΛΕΥΚΑ ΕΓΚΥΡΑ
147.099 96.523 6.344 5.022 85.157

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ(ΣΟΦΙΑ) 11841

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΑΝΤΩΝΙ 1977
2 ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΗΛΙΑ 1643
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΧΑΡΑΛ 838
4 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ τ ΓΕΩ 803
5 ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 720
6 ΓΕΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΔΗΜΗΤΡ 695
7 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τΓΕ 673
8 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΖΑΦΕΙ 665
9 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ τ ΑΝΕΣΤΗ 660
10 ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ τ ΑΝΤΩ 641
11 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ τ ΔΗΜΗΤΡ 577
12 ΚΡΟΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ τ ΓΕΩΡΓ 552
13 ΤΣΙΒΙΚΑ ΓΡΑΝΕΤΑ τ ΕΥΑΓΓΕΛ 532
14 ΣΚΑΡΙΜΠΑ ΕΛΕΝΗ τ ΘΕΜΙΣΤΟΚ 528
15 ΤΣΙΤΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ ΠΟΛΥΧΡ 491
16 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ τΣΤΑ 487
17 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτΕΥ 476
18 ΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ τ ΙΩΑΝΝΗ 473
19 ΜΑΥΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τΔΗ 471
20 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΕΡΠΑΤΑΡΗ ΜΑ 451
21 ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ τ ΝΙΚ 440
22 ΤΣΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΔΗΜΗΤΡ 426
23 ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ ΜΙΧ 402
24 ΜΠΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ τ ΜΙΧΑΗΛ 342
25 ΚΡΟΜΕΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ τ ΛΑΖ 275
26 ΝΟΥΧΟΥΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τΠΑ 170
27 ΜΠΑΜΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΣΤΑΜ 111

ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 29543

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ τ ΝΙΚ 3598
2 ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΑΘΑ 3314
3 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΚΩΝ 2896
4 ΑΓΔΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣτ ΕΥ 2818
5 ΠΙΣΧΙΝΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ τ ΚΩΝ/ΝΟ 2800
6 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2691
7 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝΝ 2565
8 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΤΗΛΕΜΑ 2381
9 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΠΑΝΑ 2179
10 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΜΙΧΑΗ 2108
11 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ τ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2107
12 ΚΑΡΑΒΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ τ ΓΕ 1999
13 ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ τ ΑΝΤΩ 1958
14 ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ τ ΑΝΤΩΝΙΟ 1750
15 ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ-ΤΣΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣ 1686
16 ΚΑΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΑΝΤΩΝΙΟ 1684
17 ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΠΑΝΑΓ 1677
18 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τΙΩ 1441
19 ΜΠΕΡΜΠΑΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ τ ΑΝΤ 1439
20 ΜΙΜΟΥΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ τ ΧΡΗΣΤΟΥ 1394
21 ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗτΠΑ 1347
22 ΣΑΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΛΕΩΝΙΔ 1064
23 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ τ ΒΑΣΙ 1046
24 ΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ τ ΣΤΑΥΡΟΥ 967
25 ΜΠΑΪΖΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτΓΕ 929
26 ΤΣΑΛΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ τ ΛΑΜΠΡΟ 710
27 ΜΑΝΩΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ ΑΝΤΩΝ 530

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 26128

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ τΚΩ 3031
2 ΦΑΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΧΡΗΣΤ 2986
3 ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΠΑΝΑ 2756
4 ΛΕΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 2672
5 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΝΙΚΟΛ 2652
6 ΜΠΑΣΙΝΑ-ΚΟΚΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ τΙΩ 2261
7 ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΝΙΚΟΛΑ 2172
8 ΠΟΔΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ τ ΔΗΜΗΤΡΙΟ 2020
9 ΓΟΥΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΝΙΚΟΛΑΟ 1961
10 ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 1904
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1863
12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ ΙΩ 1800
13 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ ΒΑΣΙ 1574
14 ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΚΩΝ 1475
15 ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΒΑΣΙΛ 1474
16 ΝΤΑΒΡΗ-ΠΟΛΛΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1287
17 ΔΗΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1275
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1227
19 ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ ΙΩΑΝΝ 1207
20 ΜΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ τ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1141
21 ΜΙΝΑΧΕΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΚΩΝ 1070
22 ΚΡΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΠΑΝΑΓΗ 1037
23 ΚΑΜΠΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ τ ΙΩΑΝΝΗ 966
24 ΔΡΑΚΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΚΩΝ 679
25 ΦΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΣΤΑΜΑΤ 661
26 ΧΟΥΝΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝ 362
27 ΒΑΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ τ ΝΙΚΟΛΑΟ 338

ΑΥΤΟΔ/ΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΠΕΡΙΦΕΡ ΣΤΕΡΕΑΣ ΜΕ ΑΓΩΝΕΣ-ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2390

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΧΑΪΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 275
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΑΝΑΣ 240
3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ τ ΙΩΑΝΝΗ 214
4 ΛΕΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΔΗΜΗΤΡΙ 206
5 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝΝ 179
6 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΧΡΗΣΤ 138
7 ΜΠΟΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 135
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ τ ΗΛΙΑ 131
9 ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ τ ΣΤΑΜΑΤ 129
10 ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΤΡΥ 114
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ τ ΒΑΣΙΛ 111
12 ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΑΝΑΣ 109
13 ΤΣΟΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ τ ΔΗΜΗΤΡΙΟ 98
14 ΔΑΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΑΘΑΝΑΣΙ 92
15 ΓΚΙΒΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΠΑΝΑ 91
16 ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ ΑΘΑΝΑΣΙ 90
17 ΜΠΑΧΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΠΡΟΚΟΠ 68
18 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τΧΑΡ 64

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΡΕΑ-ΣΤΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4186

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΚΩΝ/Ν 367
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ τ ΣΤ 336
3 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ ΑΘΑ 298
4 ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ τ ΒΑΣΙΛΕΙ 283
5 ΚΑΚΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ ΑΝΤΩΝ 272
6 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΝΙ 269
7 ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ τ ΔΗΜΗ 227
8 ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 221
9 ΒΛΑΧΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΕΥΑΓΓΕ 212
10 ΧΑΡΤΣΑ ΑΣΥΝΟΥΛΑ τ ΑΘΑΝΑΣΙ 207
11 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 203
12 ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΙΩ 198
13 ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ τ ΙΩΑΝΝΗ 189
14 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 187
15 ΚΑΤΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ ΠΑ 164
16 ΚΑΝΤΡΕΒΑ ΣΟΦΙΑ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 158
17 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 153
18 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 149
19 ΝΕΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΚΩΝ/ΝΟ 149
20 ΜΠΟΥΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 146
21 ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ τΝΕ 126
22 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΑΝΔ 120
23 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ τ ΣΩ 115
24 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝ 103

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11069

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ τ ΚΩ 1408
2 ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 1062
3 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ τΔΗ 1023
4 ΚΑΡΑΤΖΑ ΠΕΛΑΓΙΑ τ ΔΗΜΗΤΡΙ 932
5 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΣΩΤΗΡ 818
6 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΟΥΔΙΑ τ ΔΗΜΗΤ 757
7 ΠΗΛΙΧΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ τ ΙΩΑΝΝΗ 691
8 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ τ ΧΑΡΑΛΑΜ 630
9 ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΝΗ – ΙΩΑΝΝΑ 596
10 ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΕΜΜΑ 579
11 ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 457
12 ΠΕΤΡΟΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 439
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ τ ΒΑΣ 409
14 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ τ ΣΤΕΡ 408
15 ΜΑΜΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ ΠΑΝΑΓΙΩ 406
16 ΤΣΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΓΕΩΡΓΙΟ 334
17 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ Α 314
18 ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ τ ΑΝΔΡ 297
19 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 287
20 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ τ ΠΑΝ 276
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 269
22 ΙΜΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ τ ΑΙΜΙΛΙΟΥ 237
23 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝ 210
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΕΜΜ 197
25 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ τ ΑΘΑΝ 188
26 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΘΕΟΔΩ 169
27 ΠΡΩΤΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ τ ΓΕΩΡΓ 161

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *