ΣΤΑ 503…….

Περιφερειακές Εκλογές 7 Νοεμβρίου 2010  

– ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ –  

ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
503
ΣΥΝΟΛΟ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
529
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΑΚΥΡΑ ΛΕΥΚΑ ΕΓΚΥΡΑ
195.089 127.348 8.323 6.551 112.474

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ(ΣΟΦΙΑ) 15649

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΑΝΤΩΝΙ 2541
2 ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΗΛΙΑ 2148
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΧΑΡΑΛ 1225
4 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ τ ΓΕΩ 1027
5 ΓΕΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΔΗΜΗΤΡ 997
6 ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 965
7 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΖΑΦΕΙ 853
8 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τΓΕ 850
9 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ τ ΑΝΕΣΤΗ 821
10 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ τ ΔΗΜΗΤΡ 768
11 ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ τ ΑΝΤΩ 768
12 ΜΑΥΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τΔΗ 699
13 ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ τ ΝΙΚ 668
14 ΚΡΟΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ τ ΓΕΩΡΓ 665
15 ΣΚΑΡΙΜΠΑ ΕΛΕΝΗ τ ΘΕΜΙΣΤΟΚ 662
16 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΕΡΠΑΤΑΡΗ ΜΑ 654
17 ΤΣΙΒΙΚΑ ΓΡΑΝΕΤΑ τ ΕΥΑΓΓΕΛ 649
18 ΜΠΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ τ ΜΙΧΑΗΛ 629
19 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ τΣΤΑ 581
20 ΚΡΟΜΕΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ τ ΛΑΖ 565
21 ΤΣΙΤΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ ΠΟΛΥΧΡ 564
22 ΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ τ ΙΩΑΝΝΗ 562
23 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτΕΥ 550
24 ΤΣΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΔΗΜΗΤΡ 542
25 ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ ΜΙΧ 495
26 ΝΟΥΧΟΥΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τΠΑ 200
27 ΜΠΑΜΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΣΤΑΜ 146

ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 39199

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ τ ΝΙΚ 4724
2 ΑΓΔΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣτ ΕΥ 4162
3 ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΑΘΑ 4118
4 ΠΙΣΧΙΝΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ τ ΚΩΝ/ΝΟ 3566
5 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΚΩΝ 3512
6 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝΝ 3415
7 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3376
8 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΤΗΛΕΜΑ 3072
9 ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΠΑΝΑΓ 3036
10 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΠΑΝΑ 2703
11 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΜΙΧΑΗ 2702
12 ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ τ ΑΝΤΩ 2668
13 ΚΑΡΑΒΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ τ ΓΕ 2659
14 ΚΑΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΑΝΤΩΝΙΟ 2546
15 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ τ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2459
16 ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ-ΤΣΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣ 2277
17 ΜΙΜΟΥΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ τ ΧΡΗΣΤΟΥ 2198
18 ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ τ ΑΝΤΩΝΙΟ 2151
19 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τΙΩ 2003
20 ΜΠΕΡΜΠΑΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ τ ΑΝΤ 1844
21 ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗτΠΑ 1736
22 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ τ ΒΑΣΙ 1597
23 ΣΑΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΛΕΩΝΙΔ 1444
24 ΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ τ ΣΤΑΥΡΟΥ 1357
25 ΜΠΑΪΖΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτΓΕ 1094
26 ΤΣΑΛΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ τ ΛΑΜΠΡΟ 918
27 ΜΑΝΩΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ ΑΝΤΩΝ 809

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 34051

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ τΚΩ 3964
2 ΛΕΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 3822
3 ΦΑΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΧΡΗΣΤ 3791
4 ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΠΑΝΑ 3352
5 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΝΙΚΟΛ 3294
6 ΜΠΑΣΙΝΑ-ΚΟΚΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ τΙΩ 2980
7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ ΙΩ 2714
8 ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΝΙΚΟΛΑ 2635
9 ΠΟΔΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ τ ΔΗΜΗΤΡΙΟ 2609
10 ΓΟΥΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΝΙΚΟΛΑΟ 2414
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2298
12 ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 2275
13 ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΚΩΝ 2249
14 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ ΒΑΣΙ 1926
15 ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΒΑΣΙΛ 1868
16 ΔΗΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1810
17 ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ ΙΩΑΝΝ 1739
18 ΜΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ τ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1663
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1647
20 ΝΤΑΒΡΗ-ΠΟΛΛΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1545
21 ΚΡΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΠΑΝΑΓΗ 1458
22 ΜΙΝΑΧΕΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΚΩΝ 1446
23 ΚΑΜΠΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ τ ΙΩΑΝΝΗ 1158
24 ΦΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΣΤΑΜΑΤ 824
25 ΔΡΑΚΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΚΩΝ 820
26 ΒΑΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ τ ΝΙΚΟΛΑΟ 560
27 ΧΟΥΝΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝ 484

ΑΥΤΟΔ/ΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΠΕΡΙΦΕΡ ΣΤΕΡΕΑΣ ΜΕ ΑΓΩΝΕΣ-ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3102

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΧΑΪΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 333
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΑΝΑΣ 331
3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ τ ΙΩΑΝΝΗ 265
4 ΛΕΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΔΗΜΗΤΡΙ 241
5 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝΝ 214
6 ΜΠΟΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 184
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ τ ΗΛΙΑ 165
8 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΧΡΗΣΤ 160
9 ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ τ ΣΤΑΜΑΤ 157
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ τ ΒΑΣΙΛ 149
11 ΓΚΙΒΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΠΑΝΑ 146
12 ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΤΡΥ 146
13 ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΑΝΑΣ 140
14 ΤΣΟΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ τ ΔΗΜΗΤΡΙΟ 125
15 ΔΑΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΑΘΑΝΑΣΙ 117
16 ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ ΑΘΑΝΑΣΙ 112
17 ΜΠΑΧΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΠΡΟΚΟΠ 92
18 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τΧΑΡ 75

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΡΕΑ-ΣΤΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5460

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ τ ΣΤ 462
2 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΚΩΝ/Ν 438
3 ΚΑΚΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ ΑΝΤΩΝ 361
4 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ ΑΘΑ 347
5 ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ τ ΒΑΣΙΛΕΙ 347
6 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΝΙ 344
7 ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ τ ΔΗΜΗ 282
8 ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΙΩ 280
9 ΧΑΡΤΣΑ ΑΣΥΝΟΥΛΑ τ ΑΘΑΝΑΣΙ 280
10 ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ τ ΙΩΑΝΝΗ 276
11 ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 276
12 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 267
13 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 259
14 ΒΛΑΧΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΕΥΑΓΓΕ 256
15 ΚΑΝΤΡΕΒΑ ΣΟΦΙΑ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 222
16 ΚΑΤΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ ΠΑ 213
17 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 207
18 ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ τΝΕ 195
19 ΝΕΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΚΩΝ/ΝΟ 194
20 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 186
21 ΜΠΟΥΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 183
22 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝ 168
23 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΑΝΔ 156
24 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ τ ΣΩ 142

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15013

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ τ ΚΩ 1703
2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ τΔΗ 1334
3 ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 1324
4 ΚΑΡΑΤΖΑ ΠΕΛΑΓΙΑ τ ΔΗΜΗΤΡΙ 1176
5 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΣΩΤΗΡ 1100
6 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΟΥΔΙΑ τ ΔΗΜΗΤ 1066
7 ΠΗΛΙΧΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ τ ΙΩΑΝΝΗ 954
8 ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΝΗ – ΙΩΑΝΝΑ 940
9 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ τ ΧΑΡΑΛΑΜ 867
10 ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΕΜΜΑ 863
11 ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 553
12 ΜΑΜΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ ΠΑΝΑΓΙΩ 551
13 ΠΕΤΡΟΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 533
14 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ τ ΣΤΕΡ 520
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ τ ΒΑΣ 494
16 ΤΣΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΓΕΩΡΓΙΟ 427
17 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ τ ΠΑΝ 424
18 ΙΜΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ τ ΑΙΜΙΛΙΟΥ 407
19 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ Α 398
20 ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ τ ΑΝΔΡ 378
21 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 370
22 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 335
23 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΘΕΟΔΩ 327
24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΕΜΜ 285
25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝ 283
26 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ τ ΑΘΑΝ 273
27 ΠΡΩΤΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ τ ΓΕΩΡΓ 193

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *