στα 484

Περιφερειακές Εκλογές 7 Νοεμβρίου 2010  

– ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ –  

ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
484
ΣΥΝΟΛΟ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
529
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΑΚΥΡΑ ΛΕΥΚΑ ΕΓΚΥΡΑ
188.050 122.747 8.039 6.352 108.356

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ(ΣΟΦΙΑ) 14919

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΑΝΤΩΝΙ 2416
2 ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΗΛΙΑ 2051
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΧΑΡΑΛ 1075
4 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ τ ΓΕΩ 998
5 ΓΕΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΔΗΜΗΤΡ 984
6 ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 940
7 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΖΑΦΕΙ 841
8 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τΓΕ 808
9 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ τ ΑΝΕΣΤΗ 788
10 ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ τ ΑΝΤΩ 746
11 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ τ ΔΗΜΗΤΡ 734
12 ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ τ ΝΙΚ 644
13 ΤΣΙΒΙΚΑ ΓΡΑΝΕΤΑ τ ΕΥΑΓΓΕΛ 639
14 ΣΚΑΡΙΜΠΑ ΕΛΕΝΗ τ ΘΕΜΙΣΤΟΚ 638
15 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΕΡΠΑΤΑΡΗ ΜΑ 635
16 ΚΡΟΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ τ ΓΕΩΡΓ 629
17 ΜΑΥΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τΔΗ 628
18 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ τΣΤΑ 558
19 ΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ τ ΙΩΑΝΝΗ 549
20 ΤΣΙΤΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ τ ΠΟΛΥΧΡ 548
21 ΜΠΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ τ ΜΙΧΑΗΛ 543
22 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτΕΥ 542
23 ΤΣΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΔΗΜΗΤΡ 528
24 ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ ΜΙΧ 477
25 ΚΡΟΜΕΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ τ ΛΑΖ 477
26 ΝΟΥΧΟΥΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τΠΑ 196
27 ΜΠΑΜΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΣΤΑΜ 131

ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 37783

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ τ ΝΙΚ 4573
2 ΑΓΔΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣτ ΕΥ 4007
3 ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΑΘΑ 3844
4 ΠΙΣΧΙΝΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ τ ΚΩΝ/ΝΟ 3445
5 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΚΩΝ 3419
6 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝΝ 3306
7 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3255
8 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΤΗΛΕΜΑ 2997
9 ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΠΑΝΑΓ 2762
10 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΠΑΝΑ 2652
11 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΜΙΧΑΗ 2621
12 ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ τ ΑΝΤΩ 2615
13 ΚΑΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΑΝΤΩΝΙΟ 2492
14 ΚΑΡΑΒΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ τ ΓΕ 2491
15 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ τ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 2421
16 ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ-ΤΣΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣ 2189
17 ΜΙΜΟΥΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ τ ΧΡΗΣΤΟΥ 2132
18 ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ τ ΑΝΤΩΝΙΟ 2094
19 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τΙΩ 1953
20 ΜΠΕΡΜΠΑΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ τ ΑΝΤ 1823
21 ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗτΠΑ 1673
22 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ τ ΒΑΣΙ 1582
23 ΣΑΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΛΕΩΝΙΔ 1412
24 ΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ τ ΣΤΑΥΡΟΥ 1314
25 ΜΠΑΪΖΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτΓΕ 1083
26 ΤΣΑΛΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ τ ΛΑΜΠΡΟ 875
27 ΜΑΝΩΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ τ ΑΝΤΩΝ 741

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 32957

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ τΚΩ 3861
2 ΛΕΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 3731
3 ΦΑΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΧΡΗΣΤ 3638
4 ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΠΑΝΑ 3292
5 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΝΙΚΟΛ 3178
6 ΜΠΑΣΙΝΑ-ΚΟΚΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ τΙΩ 2882
7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ ΙΩ 2665
8 ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΝΙΚΟΛΑ 2576
9 ΠΟΔΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ τ ΔΗΜΗΤΡΙΟ 2412
10 ΓΟΥΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΝΙΚΟΛΑΟ 2300
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2239
12 ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 2221
13 ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΚΩΝ 2113
14 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ τ ΒΑΣΙ 1893
15 ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΒΑΣΙΛ 1820
16 ΔΗΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1713
17 ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ ΙΩΑΝΝ 1675
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1630
19 ΜΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ τ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1578
20 ΝΤΑΒΡΗ-ΠΟΛΛΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1512
21 ΜΙΝΑΧΕΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΚΩΝ 1417
22 ΚΡΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΠΑΝΑΓΗ 1416
23 ΚΑΜΠΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ τ ΙΩΑΝΝΗ 1105
24 ΔΡΑΚΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΚΩΝ 796
25 ΦΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΣΤΑΜΑΤ 792
26 ΒΑΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ τ ΝΙΚΟΛΑΟ 551
27 ΧΟΥΝΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝ 465

ΑΥΤΟΔ/ΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΠΕΡΙΦΕΡ ΣΤΕΡΕΑΣ ΜΕ ΑΓΩΝΕΣ-ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3011

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΧΑΪΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 327
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΑΝΑΣ 320
3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ τ ΙΩΑΝΝΗ 253
4 ΛΕΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΔΗΜΗΤΡΙ 239
5 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝΝ 211
6 ΜΠΟΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 177
7 ΒΟΥΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΧΡΗΣΤ 158
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ τ ΗΛΙΑ 157
9 ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ τ ΣΤΑΜΑΤ 152
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ τ ΒΑΣΙΛ 144
11 ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΤΡΥ 142
12 ΓΚΙΒΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΠΑΝΑ 137
13 ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ ΑΝΑΣ 134
14 ΤΣΟΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ τ ΔΗΜΗΤΡΙΟ 121
15 ΔΑΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ τ ΑΘΑΝΑΣΙ 115
16 ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ τ ΑΘΑΝΑΣΙ 106
17 ΜΠΑΧΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΠΡΟΚΟΠ 89
18 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τΧΑΡ 75

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΡΕΑ-ΣΤΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5232

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ τ ΣΤ 456
2 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΚΩΝ/Ν 422
3 ΚΑΚΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τ ΑΝΤΩΝ 343
4 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ τ ΑΘΑ 340
5 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΝΙ 337
6 ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ τ ΒΑΣΙΛΕΙ 331
7 ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ τ ΔΗΜΗ 277
8 ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΙΩ 270
9 ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ τ ΙΩΑΝΝΗ 268
10 ΧΑΡΤΣΑ ΑΣΥΝΟΥΛΑ τ ΑΘΑΝΑΣΙ 267
11 ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 266
12 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 261
13 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 251
14 ΒΛΑΧΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΕΥΑΓΓΕ 248
15 ΚΑΝΤΡΕΒΑ ΣΟΦΙΑ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 213
16 ΚΑΤΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ τ ΠΑ 211
17 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 206
18 ΝΕΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΚΩΝ/ΝΟ 192
19 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 182
20 ΜΠΟΥΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ τ ΓΕΩΡΓΙ 173
21 ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ τΝΕ 165
22 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τ ΑΝΔ 146
23 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ τ ΣΩ 136
24 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΙΩΑΝ 132

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14454

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ τ ΚΩ 1656
2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ τΔΗ 1284
3 ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ τ ΚΩΝ/ΝΟΥ 1277
4 ΚΑΡΑΤΖΑ ΠΕΛΑΓΙΑ τ ΔΗΜΗΤΡΙ 1133
5 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΣΩΤΗΡ 1038
6 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΟΥΔΙΑ τ ΔΗΜΗΤ 1014
7 ΠΗΛΙΧΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ τ ΙΩΑΝΝΗ 891
8 ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΝΗ – ΙΩΑΝΝΑ 874
9 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ τ ΧΑΡΑΛΑΜ 849
10 ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τ ΕΜΜΑ 839
11 ΜΑΜΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ τ ΠΑΝΑΓΙΩ 536
12 ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 531
13 ΠΕΤΡΟΠΕΤΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 521
14 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ τ ΣΤΕΡ 500
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ τ ΒΑΣ 483
16 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ τ ΠΑΝ 408
17 ΤΣΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τ ΓΕΩΡΓΙΟ 408
18 ΙΜΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ τ ΑΙΜΙΛΙΟΥ 387
19 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ τ Α 386
20 ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ τ ΑΝΔΡ 363
21 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 351
22 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 327
23 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ ΘΕΟΔΩ 303
24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝ 274
25 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ τ ΑΘΑΝ 262
26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ τ ΕΜΜ 252
27 ΠΡΩΤΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ τ ΓΕΩΡΓ 186

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *