![](http://3.bp.blogspot.com/_Pb1aIgg9me0/TFS9HIDAUoI/AAAAAAAAKxM/TwPqdQy8NXE/s200/%CE%9D%CE%A4%CE%A1%CE%91%CE%93%CE%9A%CE%91%CE%9D-%CE%9A%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%9D%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%A3%CE%97%CE%A3.JPG)
Το πρόγραμμα των φιλικών αγώνων που θα δώσει η ομάδα των Λουκισίων, στη διάρκεια της προετοιμασίας, ανακοίνωσε η τεχνική ηγεσία της ομάδας (Ντράγκαν Κνέζεβιτς-Γ. Καραναστάσης-φωτό). Μέχρι την αναχώρησή τους (6/8) για τα ”3-5” πηγάδια της Νάουσας, οι ”πορτοκαλί” δεν έχουν προγραμματίσει κάποιο φιλικό παιχνίδι. Στις 8/8 έχει προγραμματιστεί το πρώτο φιλικό με αντίπαλο την Νάουσα, ομάδα Δ’ Εθνικής.Το επόμενο παιχνίδι, θα γίνει και αυτό στα ”3-5 Πηγάδια, στις 11/8, και τα Λουκίσια θα παίξουν με την ομάδα της Ρόδου (Γ’ Εθνική). Με την επιστροφή της η ομάδα παίζει:
-18/8….με τον ΠΑΠΑΓΟ, -21/8…με τον ΛΗΛΑ, -25/8 με τον Αία Ταύρου, -28/8…οαγώνας του Κυπέλλου Εύβοιας, -01/9…με ΚΥΜΗ, -4/9…με Ν. Ιωνία (παιχνίδι στην μνήμη των Κ. Ντελή και Γ. Μπουλούκο), κενή είναι η ημερομηνία 12/9.
***ΠΑΙΚΤΗΣ των Λουκισίων είναι ο νεαρός 17χρονος μέσος Αλέξης Ευσταθίου, που προέρχεται από την Σχολή ποδοσφαίρου, το Χαλκίνεου.